Czym są nudesy i jak się wymieniać?

Wymienaj się nudesami z najseksowniejszymi nastolatkami w Polsce!

Created with Sketch.

Wymiana nudesami

Czym są nudesy? Hmm.. to takie zdjęcia.., ale nagie. W dobie internetu wymiana nudesami stała się czymś normalnym. Jeszcze tak niedawno można byłoby pomyśleć, że wysyłanie komuś nudesów jest czynem niedopuszczalnym. Niestety czy stety czasy się zmieniają i na wielu nastolatkach wiadomość o tym, że dana osoba wysłała komuś małego nudesika nie robi żadnego wrażenia. Można dopuścić się stwierdzenia iż jest to nawet modne. Przeglądając internet, nudesy nastolatek można znaleźć praktycznie na każdym kroku. Kto je umieszca w internecie? Ludzie bardzo często pragną od życia czegoś więcej i bardzo często posuwają się do kroku samodzielnego wrzucenia nagich fotek do internetu.

Fascynują ich wiadomości od napalonych mężczyzn, którzy piszą dziewczynom komplementy na temat wyglądu ich boskiego ciała. Należy mieć na uwadze możliwość rozpoznania nas na zdjęciach umieszczonych na danej stronie erotycznej przez osoby, które nas znają. Więc miejmy to na uwadze i uważajmy co wrzucamy do internetu, bo w internecie nic nie ginie i z czasem wszystko może być wykorzystane przeciwko nam. Pamiętajmy również, że snapchat nudesy wysłane przez aplikacje chłopakowi/dziewczynie mogą w bardzo łatwy sposób zostać skierowane przeciwko naszej osobie i udostępnione osobom nieporządanym, czego oczywiście nikt z nas by nie chciał.

Nudesy nastolatek

Czym jest nudes w internecie?

Myśląć o słowie nudes.. od razu nasuwa się na mysł aplikacja na telefon Snapchat, która jest najpopularniejsza wśród nastolatków którzy uprawiają Sexting czyli wymiane nudesów. Dlaczego tak jest? Z uwagi na fakt iż na Snapchacie wszystkie prywatne wiadomośći i zdjęcia znikają od razu po ich przeczytaniu bądź wyświetleniu. Daje to niesamowite poczucie prywatności wśród osób które wysylają do siebie nudesy. Nośmy w pamięci fakt, że osoba po drugiej stronie telefonu może mieć niemiłe zamiary przeciwko nam. Na wypadek gdyby ktoś zrobił nam zrzut ekranu naszego wysłanego nudesa wyświetli nam się o tym informacja w aplikacji. Powinniśmy pamiętać, że ktoś może mieć przy sobie drugi telefon i nim zrobić nam zdjęcie. Wtenczas nie mamy żadnej informacji o tym, że ktoś jest w posiadaniu naszego nudesa.

Strona z nudesami

Portali do wymiany nudesami z nastolatkami jest mnóstwo lecz w większości znajdują się tam osoby, które za wymiane z nami chcą otrzymać pieniądze. Nasza strona z nudesami to coś innego.. tutaj nie musisz wysyłać nikomu pieniędzy wzamian za otrzymanie nagich zdjęć. Wystarczą 3 kroki.. rejestrujemy się klikająć na przycisk widoczny powyżej, następnie uzupełniamy nasz w profil w informacje o nas.

Na koniec dodajemy jakieś zdjęcie profilowe przykuwające uwage i gotowe! Gwarantujemy, że jest tutaj ogrom chętnych nastolatek do uprawiania sextingu i zakładając konto u nas nie będziesz już się nudził oglądajć tylko nagie nastolatki w internecie. Teraz sam będziesz mógł powymieniać się nudesami z dziewczynami, które Ci się podobają. Każdego dnia rejestruje się u nas kilkaset nowych profili więc nie ma mowy o tym, że nie znajdziesz kogoś dla siebie kto miło spędzi z tobą czas na Snapchacie czy też innej aplikacji.

Nudesy snapchat

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *