Wymiana nudesami – portal do wymiany nudesami

Wymiana nudesami

Nudesy – czym są?

Hmm.. to takie zdjęcia.., ale nagie. W dobie internetu wymiana nudesami stała się czymś normalnym. Jeszcze tak niedawno można byłoby pomyśleć, że wysyłanie komuś nudesów jest czynem niedopuszczalnym. Niestety czy stety czasy się zmieniają i na wielu nastolatkach wiadomość o tym, że dana osoba wysłała komuś małego nudesika nie robi żadnego wrażenia. Można dopuścić się stwierdzenia iż jest to nawet modne. Przeglądając internet, nudesy nastolatek można znaleźć praktycznie na każdym kroku. Kto je umieszca w internecie? Ludzie bardzo często pragną od życia czegoś więcej i bardzo często posuwają się do kroku samodzielnego wrzucenia nagich fotek do internetu.

Fascynują ich wiadomości od napalonych mężczyzn, którzy piszą dziewczynom komplementy na temat wyglądu ich boskiego ciała. Należy mieć na uwadze możliwość rozpoznania nas na zdjęciach umieszczonych na danej stronie erotycznej przez osoby, które nas znają. Więc miejmy to na uwadze i uważajmy co wrzucamy do internetu, bo w internecie nic nie ginie i z czasem wszystko może być wykorzystane przeciwko nam. Pamiętajmy również, że snapchat nudesy wysłane przez aplikacje chłopakowi/dziewczynie mogą w bardzo łatwy sposób zostać skierowane przeciwko naszej osobie i udostępnione osobom nieporządanym, czego oczywiście nikt z nas by nie chciał.

Nudesy nastolatek

Czym są nudesy w internecie?

Myśląć o słowie nudes.. od razu nasuwa się na mysł aplikacja na telefon Snapchat, która jest najpopularniejsza wśród nastolatków którzy uprawiają Sexting czyli wymiane nudesów. Dlaczego tak jest? Z uwagi na fakt iż na Snapchacie wszystkie prywatne wiadomośći i zdjęcia znikają od razu po ich przeczytaniu bądź wyświetleniu. Daje to niesamowite poczucie prywatności wśród osób które wysylają do siebie nudesy. Nośmy w pamięci fakt, że osoba po drugiej stronie telefonu może mieć niemiłe zamiary przeciwko nam. Na wypadek gdyby ktoś zrobił nam zrzut ekranu naszego wysłanego nudesa wyświetli nam się o tym informacja w aplikacji. Powinniśmy pamiętać, że ktoś może mieć przy sobie drugi telefon i nim zrobić nam zdjęcie. Wtenczas nie mamy żadnej informacji o tym, że ktoś jest w posiadaniu naszego nudesa.

Portali do wymiany nudesami z nastolatkami jest mnóstwo lecz w większości znajdują się tam osoby, które za wymiane z nami chcą otrzymać pieniądze. Nasza strona z nudesami to coś innego.. tutaj nie musisz wysyłać nikomu pieniędzy wzamian za otrzymanie nagich zdjęć. Wystarczą 3 kroki.. rejestrujemy się klikająć na przycisk widoczny powyżej, następnie uzupełniamy nasz w profil w informacje o nas.

Na koniec dodajemy jakieś zdjęcie profilowe przykuwające uwage i gotowe! Gwarantujemy, że jest tutaj ogrom chętnych nastolatek do uprawiania sextingu i zakładając konto u nas nie będziesz już się nudził oglądajć tylko nagie nastolatki w internecie. Teraz sam będziesz mógł powymieniać się nudesami z dziewczynami, które Ci się podobają. Każdego dnia rejestruje się u nas kilkaset nowych profili więc nie ma mowy o tym, że nie znajdziesz kogoś dla siebie kto miło spędzi z tobą czas na Snapchacie czy też innej aplikacji.

Nudesy snapchat

Dobra dobra, ale czy obcej osobie od razu wysyłać nudesy?

Miej na uwadze to, że wysyłając nudesa do obcej osoby nie masz pewności kto jest po drugie stronie ekranu. Najlepiej poznać daną osobę troszeczkę bliżej. Pamiętaj, że pokazując swoje ciało w całej okazałości już na początku konwersacji – druga osoba może się odrobinę zniechęcić. Niektórzy nie chcą zobaczyć nas od razu nago. Wysyłanie zdjęć tzw. softów może być całkiem dobrą grą wstępna do dalszych igraszek.

Zrób tak, aby chłopak bądź dziewczyna z którymi piszemy nie mieli podanego wszystkiego jak na dłoni lecz postarali się trochę, aby zobaczyć nasze najintymniejsze części ciała. Wysyłając nudesy np. w lustrze zakrywaj ręką, stanikiem bądź też jakąś naklejką to co uważasz że jest dla Ciebie ważne. W taki sposób możecie trochę przekomarzać się przed przejściem do wysłania wszystkiego. Jest to najlepszy sposób ponieważ działając taką zasadą pobudzamy wyobraźnię drugiej osoby i sprawisz, że będzie ona jeszcze bardziej napalona na twoje ciało niż jakbyś wysłał jej normalnego nudesa.

Czego nie robić wysyłając nudesa?

Ten akapit skierowany jest raczej w stronę mężczyzn, taki mały tip czego nie robić, aby mieć większe szanse na dostanie nudesa od dziewczyny. Z pewnością nie raz wysyłaliście do kobiety zdjęcie swojego penisa nawet bez żadnej wiadomości i czekaliście na jej reakcje. Wiecie ile takich zdjęć dostają nasze piękne polskie dziewczyny? Setki. Zróbcie coś kreatywnego i nie wysyłajcie im swoich przyrodzeń na “dzień dobry” ponieważ będziecie mieli wtedy marne szanse, że dziewczyna się wami zainteresuje i w odpowiedzi dostaniecie od niej nudeska na którego tak bardzo liczycie.

Nudeski, a pokazywanie twarzy?

W Polsce żyje około 38 milionów ludzi. To dużo, prawda? Niestety świat nie jest taki duży jaki nam się może wydawać. Pamiętajmy, że wysyłając nudesy do osoby, którą co dopiero poznaliśmy, nie powinniśmy pokazywać na nich swojej twarzy. Ktoś będzie na pewno prosił Was o wysłanie nudeska z twarzą, ale pod żadnym pozorem nie pokuście się na to. Być może pech będzie chciał i osoba, do której wyślemy nudesa będzie naszym znajomym. Zastanówcie się co byście zrobili wtedy gdyby wasze nagie zdjęcia wyciekły wśród grono osób wam znanym. Pewnie zapadlibyście się pod ziemie ze wstydu. Każdy może zapisać nasze zdjęcie i nie będziemy nawet tego świadomi. Pamiętajcie, żeby nie robić tego.

Podsumowanie

Pamiętaj żeby nie ufać nowo poznanej osobie, z którą wysyłacie sobie nudeski. Nigdy do końca nie wiadomo, kto znajduje się po drugiej stronie ekranu i jakie ma zamiary. Na początku znajomości unikajcie między sobą pokazywania twarzy i podawania, np. miejscowości w której mieszkacie lub profilu na facebooku.

Wysyłając sobie nudesy pamiętaj, że ktoś może robić zrzuty ekranu, o których nie będziesz mieć nawet pojęcia. Może to robić używając specjalnej aplikacji albo drugiego telefonu. Jeżeli będziemy wysyłać nudesy osobom, którym nie do końca ufamy, musimy się liczyć z tym, że dana osoba może zrobić zrzuty ekranu i zacząć nas szantażować nagimi zdjęciami. Możemy mieć przez to niemałe kłopoty, których oczywiście możemy uniknąć stosując się do podanych zasad Sextingu w internecie, snapchacie. Jeżeli nie wiesz jak zagadać do dziewczyny odwiedź nasz poradnik Jak skutecznie poderwać dziewczynę w internecie?

5 komentarzy do “Wymiana nudesami – portal do wymiany nudesami

 • 13 marca 2021 o 17:54
  Permalink

  Zarejestrowalem sie na tej zajebistej stronie i tego nie zaluje xD Te laski za poprostu megaaa. I latwo kogos znalezc zeby wyslal ci nudeska xd

  Odpowiedz
 • 22 marca 2021 o 19:24
  Permalink

  Alicja 18 lat Lubuskie – dodawajcie mnie na tej stronie, chętnie powymieniam się nudesami z kimś 21+ – mój nick: alciaa69

  Odpowiedz
 • 4 kwietnia 2021 o 10:49
  Permalink

  chłopak 19 lat powymieniam sie z kims z okolic Łodzi 😀 dodawac kociaki nick “bursztyn3k”

  Odpowiedz
 • 17 maja 2021 o 14:33
  Permalink

  Blondyn 18 lat szuka partnerki do wymiany nudeskami na tej stronie 😛 moja nazwa kraqus2k

  Odpowiedz
 • 15 lipca 2021 o 22:28
  Permalink

  Juz nigdy nie bede szukal fejk babek na snapie skoro tutaj po zalozeniu konta same do ciebie pisza i chca ci wysylac swoje cycki xD ps dodawajcie nick: kartofelsmazony

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *