Jak skutecznie poderwać dziewczynę w internecie?

Jak poderwać dziewczynę na tinderze

Jak poderwać dziewczynę?

Gdy totalnie straciliśmy wiarę szukając dziewczyny w tradycyjny sposób, z pomocą może przyjść do nas internet. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy człowiek na ziemi na posiada dostęp do internetu i nosi przy sobie telefon komórkowy. Żyjemy obecnie w innych czasach niż nasi rodzice, którzy byli zmuszeni do poznawania się w sposób klasyczny. Daje to niesamowite możliwości poznawania nowych ludzi, którzy mieszkając nawet na drugim końcu świata.

Niektórym osobom nawiązywanie znajomości przychodzi bez najmniejszego problemu, a dla niektórych jest to po prostu niemożliwe, aby chociaż przez chwile porozmawiać z dziewczyną w normalny sposób. Wszystko zależy od naszego charakteru, jedni są pogodni, charyzmatyczni, kontaktowi i wszędzie ich pełno, takim osobom raczej nie trzeba poradników jak poderwać dziewczynę. Jest to artykuł dla osób, które nie mają pomysłu jak zacząć prowadzić rozmowę z kobietą, jak je poderwać i sprawić, aby się nami zainteresowały.

Jaki portal randkowy i jak założyć konto?

Istnieje wiele darmowych portali randkowych na których możemy się zarejestrować i spróbować swoich sił. Przy zakładaniu konta na jakimkolwiek portalu musimy wpisać swój nick, będzie on widoczny dla wszystkich osób na danej stronie. Nie masz pojęcia na jakim portalu założyć konto? Polecamy Tinder lub też Badoo Zadbajmy o to, aby był on związany z naszą osoba i za razem nas opisywał. Podstawą tego, aby nasz profil podobał się płci przeciwnej jest przede wszystkim nasze zdjęcie profilowe jak i pozostałe zdjęcia. Musimy się naprawdę przyłożyć do tego, aby nasze zdjęcie wyglądało inaczej, wyróżniało się na tle innych.

Fotki mięśniaków w lustrze są uznawane przez kobiety jako obciachowe, chociaż niektórym z pewnością mogą się takie podobać. Robiąc naszą profilówke nie powinniśmy unosić się “dostatkiem”, ponieważ dziewczynę do spotkania ma skłonić nasz wygląd, a nie pieniądze które może posiadamy. Po ustawieniu naszego super zdjęcia czas na napisanie oryginalnego opisu w naszym profilu. Rewelacyjnie byłoby gdyby było to coś nieszablonowego, coś przez co dziewczyna będzie myślała, że jesteśmy wyjątkowi i chętnie z nami się zapozna. Pamiętajcie, żeby nie przeginać bo po co udawać w internecie osobę, która nie jesteśmy. Może to nam przynieść w przyszłości, gdy już dojdzie do spotkania “w realu” rozczarowanie naszej nowo poznanej kobiety.

Dziewczyny przyjdą same?

Posiadając już uzupełniony profil możemy czekać, aż dziewczyny same zaczną do nas pisać, ale pamiętajmy że to mężczyzna powinien pierwszy zagadać do dziewczyny, nawet w sieci. Znajdując osobę która nam się podoba nie piszmy do niej pierwszej wiadomości typu “hej, co tam?“, “bolało jak spadłaś z nieba?” “no, hej” itp. Kobiety nienawidzą osób szablonowych i musimy wymyślić jak zawiązać dialog w sposób inny niż wszyscy. Jeżeli nie macie pomysłów, poczytajcie artykuły na temat tekstów na podryw, popytajcie znajomych.

Eksperymentujcie, nie bójcie się napisać do dziewczyny jeżeli się wam podoba. Co zrobić jeżeli wyświetli naszą wiadomość i nie odpisze? Nic straconego. Lecimy dalej i nie poddajemy się. Być może nie byliśmy w jej typie albo ma tyle wiadomości, że nie jest w stanie odpisać nam na naszą zaczepkę. Nie ograniczaj się do używania tylko jednego portalu randkowego. Nie idzie ci na jednym? Załóż konto na kilku kolejnych, każda próba poznania drugiej połówki jest na wagę złota. Powodzenia 🙂