Ranking portali randkowych – najlepsze portale randkowe 2021

Każdy z nas przeżywa w życiu moment, kiedy czuje wewnątrz, że potrzebuje mieć obok siebie kogoś bliskiego. Wyobrażamy sobie nas w objęciach wymarzonej drugiej połówki. Inni być może szukają w życiu odskoczni – zapomnienia o dotychczasowych problemach i spróbowaniu jak smakuje ten zakazy owoc czyli kochanka. Nieważne jaką jesteś osobą i jaki status związku reprezentujesz – ten ranking portali randkowych jest dla Ciebie. Wybraliśmy tylko serwisy, które naprawdę zasługują na Twoją uwagę.

najlepsze portale randkowe

Ranking portali randkowych

# Flirtwedwoje (wiek +18)

Portal randkowy Flirtwedwoje to największy polski portal zawierający profile użytkowników szukających głównie seksu i znajomości erotycznych. Polecany jest dla osób szukających rozrywki, a nie w celu znalezienia stałej partnerki życiowej, chociaż niewykluczone, że własnie tam znajdziemy swoją miłość.

# Bzykrandki (wiek +23)

Strona Bzykrandki to serwis randkowy skierowany dla osób, które nie mają zamiaru długo szukać osoby chętnej na seks. Po założeniu konta nie trzeba godzinami czekać, aby pierwsze dziewczyny zaczęły odwiedzać nasz profil jeżeli mamy ustawione dobre profilowe. Codziennie wiele kobiet i mężczyzn rejestruje się na tym portalu więc na pewno jest w czym wybierać.

# Poflirtujemy (wiek +23)

Portal społecznościowy Poflirtujemy jest to miejsce, w mniejszym stopniu nastawione na kontakty seksualne niż pozostałe portale randkowe. Jest to portal, typu Tinder czy Badoo, ale z nutą bardziej intymniejszych zdjęć. Po zalogowaniu zobaczysz bardzo przejrzystą stronę, każdy odnajdzie się tam bez najmniejszego problemu. W godzinach szczytu liczba użytkowników online sięga ponad kilkanaście tysięcy. Jest tam z kim flirtować 😉

Ranking portali randkowych

# Edarling (wiek +28)

Najbardziej polecana strona w naszym rankingu portali randkowych dla osób w wieku +28. Zrzesza ona bardzo dużą ilość osób w średnim i starszym wieku, nie znajdziesz tam raczej nastolatków. Portal reklamowany jest bardzo często w telewizji dzięki czemu posiada niewiarygodną ilość użytkowników. Polecany raczej dla osób, które wyszalały się w życiu i szukają swojej drugiej połówki. Ogromna ilość kobiet i mężczyzn – bez problemu będziesz mógł znaleźć tam odpowiadająca Ci osobę.

# be2 (wiek +35)

Portal randkowy be2 – podobnie jak edarling polecamy dla osób w średnim wieku (+35), ale skierowany jest w stronę ludzi szukających głównie przygód seksualnych i znajomości o tle erotycznym. W internecie można znaleźć badania przeprowadzone na kobietach, które potwierdziły że największą ochotę i przyjemność z seksu czerpią bądź czerpały w wieku 40 lat. Także Panowie, wiecie co robić 😉

# Flirt (wiek +23)

Kolejnym portalem randkowym polecanym dla osób szukających przyjemności w życiu jest serwis Flirt – cechuje się mnóstwem założonych i aktywnych kont. Wyróżnia się nadzwyczajnie dużym procentem profili płci żeńskiej w porównaniu do innych stron. Dzięki czemu poszukiwania są znacznie ułatwione. Znajdziesz tam raczej osoby poniżej średniego wieku, pragnące znaleźć kogoś na bez zobowiązujący seks.

dziewczyna ranking portali randkowych

Który portal randkowy wybrać?

Przy wyborze portalu randkowego musisz się przede wszystkim kierować tym w jakim celu rejestrujesz się na takim serwisie. W poszukiwaniu drugiej połówki, miłości czy też po prostu chcemy zrobić mały skok w bok i zabawić się z jakąś dziewczyną? Powinieneś sugerować się również wiekiem podanym przy każdym z portalu w naszym rankingu. Mamy nadzieję, że nasz ranking portali randkowych przypadł Ci do gustu i z pewnością znalazłeś coś dla siebie. Miej również na uwadze fakt, że nic Cię nie ogranicza i możesz założyć konto na kilku serwisach randkowych.

Jeżeli masz trudności z flirtowałem z kobietami serdecznie polecamy nasz artykuł Jak skutecznie poderwać dziewczynę w internecie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *